Prim

Birthday
Oct 14, 1987 (Age: 34)
Preferred Pronouns
He/Him, They/them

Signature

-- Prim --

Senate Speaker (85th Senate)
Senator (7th Term)

ES, EEN, EIN, ESS, EED, EOI, ESE
GPA, SPA, EJT



Former World Assembly Delegate (Nov 15, 2020 - May 1, 2022)
Former Chief of State
Former Chief Justice
Former Associate Justice (5x)
Former Attorney General (2x)
Former Deputy Senate Speaker (3x)
Former Senate Clerk (March 22, 2020 - May 22, 2022)
Former Mayor of the City-State of Arnhelm (2x)
Former Minister of Culture
Former Minister of Interior (2x)
Former Councilor of World Assembly Affairs
Former Lieutenant Commander (ERN)


Trophies

  1. 20

    Completed a 5k!

    5,000 posts
  2. 15

    Just Keep Posting...

    2,500 posts
  3. 10

    A Milennium!

    1,000 posts
  4. 8

    Addicted!

    500 posts
  5. 5

    Keeps Coming Back!

    250 posts
  6. 3

    Getting Involved!

    100 posts
  7. 2

    You stayed!

    30 posts
  8. 1

    Welcome!

    1 post
Top